Internetiniai sprendimai

HTTPS://MANORIVILE.LT/RIVILE_GAMA

Internetinė sistema dirbanti realiame laike su Jūsų įmonės duomenų baze. Tai Rivilė-Gama sistemos internetinis klientas. Šioje sistemoje realizuotos šios galimybės:
Prekės kortelės sukūrimas ir koregavimas
Klientų kortelės sukūrimas ir koregavimas
Pirkimų modulis
Pardavimų modulis
Vidinių operacijų modulis
Operacijos su atsargomis
Likučių peržiūra
Ši sistema skirta darbui su Rivilė-Gama sistema per Internetinę naršyklę. Tai idealus variantas, kai darbuotojai yra įvairiuose regionuose arba yra mobilūs. Buhalterinės firmos per šią sistemą gali pajungti savo klientus suvesti S/F ar kitus dokumentus susijusius su sandėlio likučiais, o klientas gali tvarkyti savo prekių likučius, matyti kliento skolas, spausdinti S/F ir t.t..

HTTPS://MANORIVILE.LT/WEBSERVICE_RIV_WEB/

Priėjimas prie API. Trečioms firmoms padarytas žiniatinklio paslaugų rinkinys leidžiantis integruoti savo sistemas su Rivilė-GAMA sistema. Šių paslaugų pagalba galima kurti, koreguoti prekių, klientų korteles. Taip pat galima kurti pirkimo, pardavimo, vidinius dokumentus bei operacijas su atsargomis. Žiniatinklio paslaugų pagalba galima gauti prekių realius likučius, klientų skolas, prekių kainas ir kitą informaciją. Taip pat galima gauti įvairias ataskaitas PDF formate.

HTTPS://MANORIVILE.LT/SVS/

Sandėlio valdymo modulis. Šis modulis skirtas darbui su prekėmis sandėlio viduje naudojant radijo terminalus. T. y. užpajamuoti prekes į lokacijas, perkelti prekes iš vienos lokacijos į kitą, atrinkinėti prekes iš lokacijų, bei inventorizuoti lokacijas. Visada galima matyti kokiose lokacijose prekė randasi arba kokios prekės guli konkrečioje lokacijoje.

HTTPS://MANORIVILE.LT/B2B/

B2B sistema leidžianti prijungti savo klientus prie savo įmonės duomenų ir suteikti jam galimybę pirkti, užsakinėti prekes iš Jūsų sistemos realiame laike. Prisijungęs klientas matys savo prekių kainas ir nuolaidas, kaip jos aprašytos Rivilė-Gama sistemoje. Klientas galės užsakinėti prekes naudodamas stacionarų kompiuterį, planšetę arba išmanųjį mobilų telefoną.